O nás

Komplexně, spolehlivě a dlouhodobě podporujeme vaše cíle prostřednictvím PR nástrojů.

Jsme menší pražská agentura s historií dlouhodobých projektů s nadnárodními i ryze českými společnostmi všech velikostí.

Co od nás můžete očekávat

Zajímají nás čísla, milujeme písmenka, vždy začínáme u lidí i obsahu značky, firmy, služby.
Spolupracujeme s klienty, se kterými jsme na stejné vlně přemýšlení a se kterými máme stejné hodnoty. U kterých dané slovo platí. S novináři, kteří mají rádi ověřené informace a mají rádi zajímavé úhly pohledu. S dodavateli, kteří spolupracují na maximum a jsou spolehliví. S veřejností, které rozumíme.
Čtvrt století sbíráme PR zkušenosti a přístupy, budujeme kontakty, plány převádíme do reality s prokazatelnými organizačními dovednostmi, zákulisními i teoretickými znalostmi. Výsledkem jsou komplexní dlouhodobé PR projekty pro naše klienty z oblasti potravinářství, farmacie a FMCG.
Je na nás 100%  spoleh – neslibujeme modré z nebe, ale co slíbíme, to děláme. Sami hlídáme termíny, snažíme se po vyhodnocování posunout o kousek dál. Sami sobě jsme největšími kritiky.
Profesionální PR podporu Vaší společnosti/služeb/výrobků /kategorií, a to zejména v oblasti zdraví, životního stylu, potravinářství a farmacie.
Máme vize, PR myšlení a zkušenosti, které nám pomáhají poradit při rozhodování nebo v nečekaných situacích.
Máme nápady, jsme kreativní. Vytváříme a prostřednictvím PR nástrojů podporujeme zajímavá, srozumitelná a důvěryhodná sdělení. Zapojujeme je do inteligentních kampaní, které stojí za to sdílet. Přispíváme ke splnění obchodních cílů i budování pozitivních konotací.
Nejdéle jsme zatím spolupracovali s jednou značkou 17 let. Většina našich projektů je dlouhodobých a umožňuje uskutečňovat celkové záměry. Staneme se součástí týmu klienta, nejen externím dodavatelem.
Máme rádi pochvaly – a proto se snažíme, abychom si je zasloužili.
20+ let zkušeností s komplexním PR / komunikací /marketingem.